Wyszukaj ogłoszenia:

Wynajem szalunków // System szalunkowy ENCO 36 // Szalunki-Stemple sp. zo.o.

nazwa firmy

Spółka szalunki stemple jest producentem systemów szalunkowych. Oferujemy sprzedaż oraz wynajem sprzęty budowlanego a w szczególności systemów szalunkowych.


Bazując na dotychczasowym doświadczeniu w zakresie wynajmu i sprzedaży systemów szalunkowych na rynku polskim i europejskim, firma Szalunki-Stemple zaprojektowała własny system deskowań typu lekkiego pod marką ENCO.
Płyty szalunków wykonane są z płaskownika stalowego i usztywniona profilami stalowymi, co zapewnia dużą wytrzymałość i wysoką jakość wykonywanych nimi ścian. System ten wyposażony jest w praktyczne i proste w użyciu klipsy, które ułatwiają szybki montaż. Dodatkowo posiadamy zamki klinowe i skręcane, które umożliwiają zastosowanie wstawek i fleków.
Szalunki idealnie nadają się do zastosowania zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym.
Płyty szalunkowe wypełnione są sklejką wodoodporną, a dzięki profilowi o wysokości 14mm uzyskano dużą sztywność szalunku.
System ten cechuje się łatwość i prostota montażu, nie wymaga specjalistycznej wiedzy.
Płyty doskonale nadają się do ręcznego montażu.

Wymiary płyt rozpoczynają się od 150x100cm, posiadamy w swojej ofercie płyty o wysokości 150 i 100cm i szerokości 60,50,30,25,20,10 co umożliwia ustawianie w różnych konfiguracjach rozmiarowych. Posiadamy również całą gamę osprzęty do płyt tj. ankry, nakrętki, rygle, przypory pionujące, narożniki.
Nasza firma dostarcza również elementy tracone tj. rurki dystansowe PCV, Stożki PCV, dystanse zbrojeniowe, zaślepki PCV.

Przyjmujemy również zlecenia na produkcję nietypowych (dedykowanych) szalunków budowlanych/deskowań oraz konstrukcji stalowych.

Koszt wynajmu już od 1,60zł/m2 za system lekki // akcesoria nie są dodatkowo płatne

Słowa kluczowe:

szalunek lekki, deskowanie, szalunek ścienny, szalunek, system szalunkowy, schody betonowe

Kategorie oferty:

Budowa domów, budynków, Fundamenty, roboty ziemne, Roboty żelbetowe i murowe, Hale, budynki przemysłowe i rolnicze, Budowa obiektów różnych,

Adres: Tadeusza Śliwiaka 14B 30-350 Kraków (Kraków-Podgórze)
Telefon: 515515801
ofertę wyświetlono: 784 razy

Losowe artykuły

Najnowsze zlecenia z regionu

Najnowsze przetargi z regionu

Najnowsze wyniki przetargów z regionu

Orientacyjna cena:

  1.00 zł za m2

Podobne oferty