Otrzymaj oferty od firm

Oszczędź czas i pieniądze

Dodaj ogłoszenie

Otrzymuj raporty przetargowe

Wizytówka firmy w serwisie

Reklamuj oferty firmy

Zarejestruj firmę


Skrzyniopalety, jak je wykorzystać?

2015-07-13

Przemysł rozwija się naprawdę szybko, dlatego niezwykle ważne jest właściwe
przechowywanie i transportowanie wytworzonych produktów.

Do tego celu idealnie nadają się skrzyniopalety, czyli skrzynie wykonane z plastiku, które dzięki ergonomicznemu kształtowi można układać jedną na drugiej, oszczędzając miejsce i nie niszcząc tym samym transportowanych produktów.

Skrzyniopalety stały się hitem w ostatnich latach dlatego warto napisać o tym, co można w nich przechowywać i transportować. Tego rodzaju palety nadają się idealnie do transportu żywności. Dzięki temu, że skrzyniopalety posiadają żywnościowe atesty bez problemu można w nich przetransportować lub przechować owoce i warzywa, mięso, ryby czy pieczywo, a także produkty sproszkowane czy granulaty. Ponieważ wykonane są z bardzo wytrzymałego materiału bez problemu można przewozić w nich ciężkie narzędzia, czy części samochodowe. Doskonale sprawdzają się także do przechowywania produktów w magazynach czy chłodniach.

 

Ogromną zaletą skrzyniopalet jest łatwość utrzymania ich w czystości. Plastik i materiały sztuczne nie pochłaniają zapachów ani wilgoci, więc skrzyniopalety po każdym transporcie możne zdezynfekować i użyć w następnym transporcie do przewożenia zupełnie innych produktów. Transport produktów jest naprawdę łatwy, ponieważ skrzyniopalety można dowolnie na sobie ustawiać, bez szkody dla przewożonych w nich produktów. Ich stabilna i wytrzymała konstrukcja sprawia, że magazynowanie oraz przewożenie produktów staje się niezwykle łatwe. Skrzyniopalety są lekkie, odporne na uszkodzenia, działanie temperatury oraz chemikalia, a także przystosowane do transportowania ich wózkiem widłowym. Nie można zapomnieć także o tym, że skrzyniopalety dostępne są w wielu typach i rozmiarach. Z wielkim powodzeniem zastępują dotychczas stosowane palety drewniane, a ich dodatkowym atutem jest możliwość dostosowania ich do zróżnicowanych potrzeb klientów.

Kategorie:
Słowa kluczowe:
artykuł wyświetlono: 1320 razy