Otrzymaj oferty od firm

Oszczędź czas i pieniądze

Dodaj ogłoszenie

Otrzymuj raporty przetargowe

Wizytówka firmy w serwisie

Reklamuj oferty firmy

Zarejestruj firmę


Profesjonalne ściernice do precyzyjnego szlifowania

2018-07-27

Jeśli celem Państwa poszukiwań są odpowiednie ściernice, to w tym wypadku warto postawić na Martinno Abrasives z Józefowa. To producent narzędzi o naprawdę wysokich standardach jakości, tworzonych w całości w Polsce ze składników najlepszych firm w branży. Jak sama firma mówi – swoją przewagę opiera na elastyczności. Martinno Abrasives w celu dostarczania najlepszych produktów współpracuje także z jednostkami naukowymi. Oferta Martino Abrasives to doskonałe i elastyczne materiały ścierne, które projektuje odpowiednio wyspecjalizowana kadra. Ponadto są one po próbach wytrzymałościowych wszelkiego typu. Możemy być pewni, że otrzymamy od nich prawdziwie profesjonalne ściernice, z których na pewno będziemy zadowoleni.

Tarcze polerskie

Jak będziemy mogli się przekonać, to doskonałe ściernice do zadań specjalnych. Mowa tutaj o produktach z serii POL-FLEX WPG, które są przeznaczone do polerowania i satynowania. Używa się ich do maszyn manualnych z regulacją obrotów. Będą się idealnie nadawać do powierzchni drewnianych oraz stalowych. Doskonale będą obrabiać nie tylko stal i drewno, ale także: kamień, gres, mosiądz oraz stal nierdzewną. Ich maksymalna prędkość to 34000 obrotów na minutę (zalecane 1400). Należy je stosować do powierzchni suchych. Istnieje także możliwość zastosowania do nich pasty polerskiej.

Narzędzia do polerowania turbin

W tym wypadku mówimy o produktach przeznaczonych nie tylko do maszyn manualnych, ale także robotów. Stojany wirników, łopatki turbin gazowych i silników lotniczych – do takich powierzchni będą najlepiej się nadawały. Bez trudu obrobimy nimi tytan, nikiel i stal. Istnieje możliwość wypolerowania całej jej łopatki. Zalecane jest stosowanie ich robotem lub ręcznie na suchej powierzchni. Ostatecznie możemy być pewni tego, że uzyskamy lustrzany połysk. Charakterystyczna jest dla nich długa żywotność i niskie ryzyko wystąpienia przypaleń.

Ściernice do polerowania korpusów pił i noży

Okrągłe noże oraz piły tarczowe – to powierzchnie do których ta ściernica będzie nadawać się idealnie. Jeżeli posiadamy urządzenia takich renomowanych producentów jak: Petschauer, Kirchner, Kahny i Gerling – to z nimi będą najlepiej funkcjonowały. Precyzyjnie obrobimy zarówno stal wysoko gatunkową, jak i hartowaną. Bez trudu usuniemy zarysowania, zgorzelinę hartowniczą, spamy i luty. Ponadto wyczyścimy używane piły tarczowe. Możemy być pewni, że uzyskamy dzięki temu równomiernie wykończone powierzchnie. Co warto jeszcze zaznaczyć – te ściernice stanowią idealny zamiennik dla tradycyjnych ściernic korkowych. Zostawiają znacznie mniej pozostałości w maszynie. Dzięki chłodzeniu żywotność ściernicy ulega wydłużeniu, a co za tym idzie – występuje niskie ryzyko pojawienia się przypaleń.

Elastyczne kostki

To także odpowiedni sposób na polerowanie, czyszczenie i szlifowanie. Zarówno w łatwy, jak i też szybki oraz prosty sposób. Wystarczy tylko jak utniemy mały kawałek takiej kostki. Ich możliwości są naprawdę duże. Dedykowane są takim powierzchniom jak: kurki gazowe, powierzchnie grzejne, dna patelni, noże, kuchnie, formy piekarnicze, szpatułki, toporki, grille ogrodowe, poręcze, ogrodzenia metalowe, akcesoria szalunkowe i kempingowe oraz wiele innych. Bez problemu obrobimy nimi: stal (w tym także nierdzewną), mosiądz, gres, kamień, drewno, tworzywa sztuczne, gumę, zamsz oraz nubuk.

Tarcze ścierne

Satynowanie, nadawanie struktury, polerowanie i gratowane – z nimi to wszystko jest możliwe. Jeżeli mamy do czynienia z: elementami stalowymi i drewnianymi, spawami, powierzchniami zardzewiałymi, ostrymi krawędziami i zarysowaniami – to bez problemu sobie z nimi poradzą. Nie powodują zapychania się narzędzia i świetnie działają w połączeniu z pastą polerską. Tarcze ścierne są przeznaczone zarówno do maszyn manualnych, jak i szlifierek kątowych z regulacją obrotu. Przy maksymalnej prędkości 25 m/s dają 4340 obrotów na minutę. Odpowiednio nadają się do takich materiałów jak: stal, mosiądz, stal nierdzewną, gres, kamień oraz drewno.

Kategorie:
Słowa kluczowe:
artykuł wyświetlono: 934 razy