Otrzymaj oferty od firm

Oszczędź czas i pieniądze

Dodaj ogłoszenie

Otrzymuj raporty przetargowe

Wizytówka firmy w serwisie

Reklamuj oferty firmy

Zarejestruj firmę


Jura Krakowsko-Częstochowska – doskonały kierunek organizacji międzynarodowych spotkań biznesowych

2015-10-28

Większość spotkań biznesowych na międzynarodowym szczeblu organizowanych jest w Warszawie. Dogodny dojazd, rozbudowane zaplecze konferencyjno-hotelowe, a także fakt, że swoje siedziby ma tu wiele firm, przesądza o popularności tego kierunku. Niemniej jednak nie jest on jedynym rozwiązaniem – gdy poszukiwany jest bardziej malowniczy zakątek zachwycający ciekawymi atrakcjami, a przy tym z dobrą komunikacją z największych polskich miast, warto wziąć pod uwagę Jurę Krakowsko-Częstochowską.


Dogodny dojazd…

Jura Krakowsko-Częstochowska jest malowniczo położona na terenach Polski południowej – ciągnie się od Częstochowy oraz Mstowa, przez Ogrodzieniec aż do Krakowa. To zachwycająca swoją różnorodnością kraina o charakterystycznych krajobrazach znaczonych białymi formacjami skalnymi oraz zamkami i warowniami.

Ze względu na swoją lokalizację doskonale nadaje się do organizacji tutaj wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Odległość od Katowic, Częstochowy oraz Krakowa wynosi około 60 kilometrów, od portu lotniczego Kraków-Balice także około 60 kilometrów, a lotniska Katowice-Pyrzowice – około 45 kilometrów. Bliskość Śląska oraz Małopolski powodują, że to cieszący się dużym powodzeniem zakątek do prowadzenia spotkań w gronie biznesowym poza hałaśliwymi i zatłoczonymi centrami miast.

 

… i mnóstwo atrakcji

Tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej to piękne zakątki doskonałe do aktywnego wypoczynku – nie tylko w ciągu lata, ale również zimą. Na szczególną uwagę zasługują zamki – Orle Gniazda budowane z bielącego się kamienia wapiennego, także popularne są tutejsze jaskinie, ostańce skalne, Pustynia Błędowska, można korzystać z tras rowerowych, wybrać się na spływ kajakiem czy spróbować swoich sił we wspinaczce skałkowej. Zimą z kolei działają tutaj wciągi narciarskie, dostępne są specjalne trasy dla narciarzy biegowych, organizowane są tradycyjne kuligi. Jak widać, atrakcji jest co niemiara – to będzie świetny sposób na pokazanie obcokrajowcom piękna Polski wraz z pobliskim Krakowem i innymi ciekawymi atrakcjami w okolicy.

Hotel Fajkier zaprasza do organizacji spotkań biznesowych!

W sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd znajduje się Hotel Fajkier Wellness & SPA, który oferuje swoim gościom nie tylko komfortowe noclegi w pokojach i apartamentach, ale również posiada rozbudowane zaplecze konferencyjne dla najbardziej wymagających klientów.

Dzięki dogodnej lokalizacji z szybkim dojazdem z Katowic, Częstochowy oraz Krakowa jest idealnym miejscem do urządzania spotkań biznesowych – konferencje Śląsk, szkolenia, bankiety, imprezy integracyjne. Korzystać można z dwóch przestronnych sal konferencyjnych z holem wystawowym oraz z apartamentów dla mniejszych grup. Sale wyposażone są w projektory multimedialne, systemy nagłaśniające, flipcharty, systemy zaciemniające, klimatyzację, także istnieje możliwość ustawienia podestów. Inne udogodnienia to noclegi w promocyjnych cenach, obsługa przerw kawowych oraz obiadowych, wyżywienie całodziennego, atrakcje Wellness & SPA, kompleks basenowy oraz wiele interesujących rozrywek na Jurze. Z pełną ofertą hotelu można zapoznać się pod adresem www.hotelfajkier.pl.

Kategorie:
Słowa kluczowe: instalacje wod-kan i c.o, naprawy, wymiany, przyczyny awarii, organizacja robót
artykuł wyświetlono: 1573 razy