Otrzymaj oferty od firm

Oszczędź czas i pieniądze

Dodaj ogłoszenie

Otrzymuj raporty przetargowe

Wizytówka firmy w serwisie

Reklamuj oferty firmy

Zarejestruj firmę


Szklana kabina prysznicowa

2017-01-11

Zmieniasz mieszkanie? Wybudowałeś dom? Teraz czas na urządzenie poszczególnych pomieszczeń. Niby wszystko już gotowe, ale co z łazienką?

Wybrałeś sposób zaaranżowania pokoju dziennego, sypialni, kuchni. Nawet masz pomysł na łazienkę, pozostał jednak jeden z najważniejszych jej elementów – kabina prysznicowa. W sklepie znajduje się duży wybór kabin. Jednak żadna z nich nie spełnia Twoich oczekiwań. W każdej znajdujesz coś, co Ci przeszkadza na tyle, że zniechęca do zakupu. A co powiesz na wykonanie kabiny na wymiar?

Dlaczego kabina na wymiar?

Odpowiedź jest właściwie banalna – skoro nie znalazłeś odpowiedniej w sklepie, warto zaprojektować własną. Dobrym wyborem jest kabina ze szkła. Ten wykończeniowy element zachwyca estetyką, ale równocześnie doskonale komponuje się z różnego rodzaju materiałami, zarówno z tymi w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Ze szkła można wyprodukować właściwie każdy rodzaj kabiny. Zarówno te wyposażone w pojedyncze drzwi, jak i podwójne. Wiele osób decyduje się również na takie o niesymetrycznych drzwiach. Kabiny szklane są funkcjonalne. Bez względu na to czy masz dużą czy małą łazienkę, możesz zamontować taką kabinę. Taką kabinę możesz zamontować bez brodzika. To cenna informacja dla posiadaczy małych łazienek. Taki zabieg nie zmniejsza optycznie i tak już niezbyt dużej łazienki. Warto również zaznaczyć, że szklana kabina to idealna dekoracja łazienki. Nawet te najprostsze wyglądają elegancko. Kabina może być jednak wykonana nie tylko z przezroczystego szkła. Możesz zastosować różne wzory i elementy, które będą komponowały się z wnętrzem łazienki.

Gdzie zamówić kabinę?

Znajdziesz z pewnością wiele firm, które przygotują dla Ciebie szklaną kabinę na wymiar. Warto jednak zwrócić uwagę na doświadczenie firmy i wybrać taką, która w branży działa wiele lat, np. Beluglass. Firma posiada wykwalifikowany personel, który odpowie na wszystkie Twoje pytania, rozwieje wątpliwości o doradzi, jeśli nie jesteś pewien, jaką kabinę powinieneś zamówić. W Beluglass możesz wybierać spośród różnego rodzaju szkła, różnych barw, odcieni - zapoznaj się z ofertą: http://beluglass.pl/szklane-kabiny-prysznicowe/. Zastosowane szkło nie musi być przezroczyste. Może zdecydujesz się na matowe, półprzezroczyste, piaskowe itp.? Być może do Twojej łazienki będzie pasowała kabina łącząca w sobie dwa rodzaje szkła? Możesz zamówić również taką z nadrukiem. Wybierz gotowy projekt z katalogu albo też zaprojektuj własny. Możliwości jest sporo i z pewnością wybierzesz coś, co będzie odpowiadało Twoim wymaganiom i oczekiwaniom.

Kategorie:
Słowa kluczowe: ogród, projektowanie ogrodów, ogródek, kompostownik, rośliny, kwaity, fontanna, pergole
artykuł wyświetlono: 1434 razy