Wyszukaj zlecenia:

Zlecenia na sprzęt, maszyny, narzędzia, serwis

Kategoria „Inne usługi” została stworzona z myślą o firmach, które nie mogły zamieścić swojego zlecenia w innych działach. Możesz przejrzeć listę podkategorii i dopasować którąś z nich do swojego ogłoszenia. Jeśli nie udało Ci się znaleźć właściwej – masz alternatywę, którą jest podstrona „Pozostałe”.

Znaleziono 114 zleceń
Spółdzielnia zleci wykonanie regulacji instalacji centralnego ogrzewania w budynku mieszkalnym.
Spółdzielnia sprzeda tabor samochodowy.
Spółdzielnia zleci bieżącą konserwację podstawową i rozszerzoną oraz usuwanie awarii 22 szt. dźwigów w budynkach mieszkalnych.
Spółdzielnia zleci usuwanie awarii i usterek instalacji w ramach pogotowia technicznego oraz wykonywanie w ramach bieżącej obsługi prac remontowo – konserwacyjnych instalacji...
Spółdzielnia zleci świadczenie usług konserwacyjno - remontowych w zakresie robót elektrycznych oraz usuwania awarii w budynkach mieszkalnych, lokalach użytkowych i na terenach zewnętrznych.
Spółdzielnia zleci dostawę i wymianę ok 1500 kpl. wodomierzy mieszkaniowych z modułami radiowymi oraz dostawę systemu inkasenckiego.
Spółdzielnia zleci dostawę i montaż elektronicznych podzielników kosztów centralnego ogrzewania oraz prowadzenie serwisu odczytowo – rozliczeniowego w lokalach mieszkalnych SM.
Spółdzielnia zleci legalizację ciepłomierzy - 109 szt.
Spółdzielnia zleci legalizację 264 szt. ciepłomierzy ultradźwiękowych mieszkaniowych w budynkach mieszkalnych.
Spółdzielnia zleci konserwację systemów oddymiania klatek schodowych, szybów windowych, detekcji gazu, klap p.poż. zabudowanych na kanałach wentylacyjnych w budynku mieszkalnym.
Znaleziomo 114 pozycji
wyników na stronie: