Wyszukaj ogłoszenia:

Beton cire woskowany architektoniczny mikrocement Żywica poliasparginowa

nazwa firmy

Wykonujemy :

-Beton cire inaczej woskowany czy mikrocement jest to warstwa o grubości zaledwie 2mm, o doskonałych właściwościach mechanicznych, plamo i wodoodporna. Beton woskowany idealnie nadaje się na podłogi(nawet najszesciej używane), ściany, blaty kuchenne, parapety, do kuchni, łazienki i kabiny prysznicowej. Dzięki szerokiej gamie barw, faktur i sposobów wykończenia (mat, satyna, błysk) każdy znajdzie coś dla siebie. Mo żna nim pokryć również meble.

-Żywice poliasparginowe to najnowocześniejsze żywice dekoracyjne ta wysokoodporna żywica przemysłowa oraz dekoracyjna zapewnia użytkownikom ochronę betonu nawet na najbardziej uczęszczanych posadzkach.Specjaliści i projektanci mogą wybierać spośród zróżnicowanych kolorów, struktur i wykończeń naszych żywic dekoracyjnych aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju podłogę.

- Texture. top - niezastąpiony na tarasach, balkonach, schodach zewnętrznych czy elewacjach. Cienkowarstwowy system niezawodny przy projektowaniu przestrzeni wokół domu. Niezwykle wytrzymaly i trwały.

- Beton stemplowany, odciskany, pressbeton - jest to 6 - 10 mm warstwa niesamowicie wytrzymałego i plastycznego betonu, na której za pomocą silikonowych matryc odciskany jest niepowtarzalny kształt drewna, cegły, dachówki, kamienia, bruku, łupka itd... Beton stemplowany idealnie nadaje się na podjazdy, parkingi, tarasy, wokół basenów, do miast i centrów rozrywek. UWAGA nasz beton odciskany idealnie nadaję się również do wnętrz. Nie działamy tylko na betonach, które oferują miejscowe betoniarnie ale posiadamy wyjątkowo wytrzymały beton firmy Moderne Methode (warstwa 6-10mm) w którym odciskany jest wzór.

-Metalis to lazura metaliczna, którą można pokrywać meble, drewniane drzwi czy ściany, a zyskają one wygląd metalu, a nawet starego metalu. Metalis pozwala na wprowadzenie nowoczesnego bądź klasycznego, metalicznego akcentu w każdym domu.

Słowa kluczowe:

beton architektoniczny, beton woskowany, beton cire, mikrocement, żywica poliasparginowa, beton stęplowany, beton odciskany

Region działania oferty:

Kategorie oferty:

Pozostałe,

Adres: Żurawskiego 8 55-220 JELCZ-LASKOWICE
Telefon: 781788774
www: -
ofertę wyświetlono: 594 razy

Losowe artykuły

Najnowsze zlecenia z regionu

Najnowsze przetargi z regionu

Najnowsze wyniki przetargów z regionu

Orientacyjna cena:

  220.00 zł za m2

Podobne oferty