Otrzymaj oferty od firm

Oszczędź czas i pieniądze

Dodaj ogłoszenie

Otrzymuj raporty przetargowe

Wizytówka firmy w serwisie

Reklamuj oferty firmy

Zarejestruj firmę


Polerka – profesjonalne urządzenie do polerowania i nie tylko!

2015-07-21

Praktycznym urządzeniem, które za niewielkie pieniądze może stać się wyposażeniem każdej firmy, w której wymagane są perfekcyjnie czyste i zadbane podłogi, będzie polerka. Polerki do podłóg łączą zalety urządzenia, które równocześnie czyści i pielęgnuje czyszczoną powierzchnię. Ich wielofunkcyjność jest ogromną zaletą, bowiem usuwają smugi, froterują podłogi i równocześnie nabłyszczają powierzchnie. Posłużą do utrzymania porządku i zaimpregnowania czyszczonej powierzchni zarówno w pomieszczeniach z drewnianymi parkietami, jak i kamiennymi posadzkami.


Oferta urządzeń marki Numatic

Marka Numatic to istotny gracz na rynku. Jeśli szukasz niezawodnego urządzenia, zdaj się na polerki Numatic. W ofercie znajdziesz między innymi takie urządzenia jak:

  • polerka do posadzek,

  • polerka wysokoobrotowa do podłóg,

  • szorowarko-froterka do podłóg.

Warto poznać specyfikację każdej z nich. Podpowiadamy, jak wybrać tą właściwą.

Na co zwrócić uwagę kiedy wybieramy tego typu urządzenie?

Sugerujmy się naszymi potrzebami oraz rozwiązaniami proponowanymi przez wiodących producentów. Urządzenie dopasujmy do powierzchni, jakie będziemy czyścić i konserwować przy jego użyciu (kamienne, drewniane itp.). Jeśli powierzchnie do czyszczenia są spore, wybierzmy maszynę, która ma skrętne koła – zapewnią wydajniejszą pracę. Tu warto też przyjrzeć się parametrom typu: ilość obrotów na minutę, ilość tarcz, moc silnika czy szerokość szczotki i padu. Zwróćmy uwagę na to, aby urządzenie było ergonomiczne - łatwe w manewrowaniu, niezbyt ciężkie, o stabilnej konstrukcji. Ciężar będzie miał znaczenie wówczas, gdy polerka do parkietu będzie często transportowana. Obecnie większość polerek posiada funkcję automatycznego dopasowania się do nierówności czyszczonych powierzchni, co jest ich ogromną zaletą. Dobrze byłoby, gdyby zasięg pracy nie był mniejszy niż 25 metrów a poziom hałasu nie przekraczał 60 decybeli.

Opinie użytkowników

Oczywiście, warto zapoznać się wcześniej z opiniami użytkowników polerki do podłóg, jednak należy mieć na uwadze, że nie powinien to być decydujący głos. Czasem klienci nabywają sprzęt nie przystający do ich potrzeb, który ostatecznie nie spełnia ich oczekiwań, choć sam w sobie jest urządzeniem o bardzo dobrej specyfikacji i wydajności. Zdarza się również, że klienci z pozornej oszczędności zamawiają tańszy sprzęt, który był już wcześniej używany przez wiele lat i niestety stosunkowo szybko zaczyna szwankować, więc ich opinia może być niemiarodajna, wystawiona zbyt pochopnie lub czas użytkowania zbyt krótki.

Serwisowanie i gwarancja urządzeń

Już same nazwy wskazują, że to maszyny wielofunkcyjne. Niektóre z nich mają tak rozbudowane możliwości, że piorą również wykładziny i szlifują podłogi, stając się przy tym naprawdę uniwersalnym urządzeniem sprzątającym. Aby nie popełnić błędu warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i przeznaczenie sprzętu, aby kupić urządzenie do polerowania najbardziej odpowiadające naszym wymaganiom - po prostu optymalne.


Propozycji jest naprawdę sporo, więc w razie pytań lub wątpliwości skorzystaj z infolinii. Firma Haerson oferuje też pokaz urządzeń. To najlepszy sposób aby przekonać się, czy urządzenia czyszczące spełniają nasze wymagania. Wszystkie maszyny Numatic objęte są dwuletnią gwarancją, na stronie producenta można również zamówić oryginalne części do tego typu urządzeń. Znakomita większość polerek to maszyny, które z powodzeniem posłużą firmie sprzątającej przez długie lata. A jeśli będą nas interesować inne urządzenia czyszczące tego producenta, można zajrzeć na http://www.numatic-haerson.pl i zapoznać się z rozszerzoną ofertą bogatą w opisy i szczegółowe parametry wszystkich dostępnych maszyn.

Kategorie:
Słowa kluczowe:
artykuł wyświetlono: 1421 razy