Otrzymaj oferty od firm

Oszczędź czas i pieniądze

Dodaj ogłoszenie

Otrzymuj raporty przetargowe

Wizytówka firmy w serwisie

Reklamuj oferty firmy

Zarejestruj firmę


Wybierz firmę przeprowadzkową

2016-11-28

Nie masz czasu na pakowanie rzeczy albo też nie posiadasz odpowiedniego samochodu. Rozwiązaniem będzie wynajęcie profesjonalnej firmy, która zajmie się Twoją przeprowadzką.

Żyjesz w biegu. Na głowie masz mnóstwo bieżących spraw, a na dodatek czeka Cię przeprowadzka. Nie masz, kiedy zająć się tym osobiście. Tym bardziej, że lada dzień musisz zwolnić stare mieszkanie. Pozostaje jeszcze kwestia pozamykania starych spraw: zmiana adresu zameldowania, powiadomienie urzędów o zmianie adresu zamieszkania, przekierowanie poczty, przeniesienie umów z telewizją kablową, Internetem itp. Przeprowadzka poczekać nie może, ale Ty ułatwisz sobie sprawę, zatrudniając profesjonalistów. Jak wybrać odpowiednią, rzetelną firmę?

Określ swoje potrzeby

Po pierwsze zanim zdecydujesz się na wybór firmy przeprowadzkowej określ ile kilometrów jest do miejsca docelowego. Niezwykle istotne jest czy dzielą Cię dziesiątki, setki, a może tysiące kilometrów od nowego mieszkania. Zapewne to będzie jedne z pierwszych pytań, które zada Ci pracownik przyjmujący zlecenie. Po drugie zastanów się nad Twoimi potrzebami. Jaki rodzaj samochodu jest Ci niezbędny. To zależy do rodzaju przewożonego bagażu. Czy będą to tylko przedmioty popakowane w kartony czy też może meble? Posiadasz pianino i chcesz je zabrać? To również należy zasygnalizować przy podawaniu zlecenia.

Ta jedna jedyna

Jeśli nie znasz sprawdzonej firmy, z usług, której korzystali np. Twoi znajomi, możesz poszukać również opinii w sieci. Wiele firm na swoich stronach internetowych ma również referencje wystawiane przez klientów. Najlepszym sposobem przy wstępnej selekcji jest sprawdzenie kilki rzeczy. Dobra firma powinna posiadać ubezpieczenie OC, które stanowi gwarancję w bezpieczeństwa w razie ewentualnego uszkodzenia mienia podczas transportu. Ważne mogą być również certyfikaty potwierdzające, jakość usług. Zwróć uwagę na to, ile czasu dana firma działa w branży. Ta od 5 do 10letnim stażem z pewnością będzie godna zaufania. Istotną sprawą jest również rodzaj świadczonych usług. Niektóre firmy, np. http://www.przeprowadzki-tom.pl/przeprowadzki-zabki/ oferuje szeroki zakres usług, również tych dodatkowy, takich jak: demontaż i montaż mebli czy utylizacja starych mebli. Kluczową rolę odgrywa również podejście do klienta. Ważne, aby było ono indywidualne. Idealnym rozwiązaniem jest dopasowanie oferty do klienta. Wówczas płacisz za usługi, które naprawdę Cię interesują. W przypadku wyboru szerszego pakietu możesz liczyć na rabaty.

Kategorie:
Słowa kluczowe: konkurs tescho sklep wielkopowierzchniowy
artykuł wyświetlono: 820 razy