Otrzymaj oferty od firm

Oszczędź czas i pieniądze

Dodaj ogłoszenie

Otrzymuj raporty przetargowe

Wizytówka firmy w serwisie

Reklamuj oferty firmy

Zarejestruj firmę


Oświetlenie LED - najlepsze pomysły na zainstalowanie profili LED

2017-02-26

Profile LED są jednym z najchętniej wykorzystywanych sposobów na oświetlenie. Ich praktyczna budowa i zastosowanie, pozwalają na ich zamontowanie w każdym pomieszczeniu. Sprawdź jak je zastosować.


Oświetlenie LED - najlepsze pomysły na zainstalowanie profili LED

  • Garderoba

Tego typu oświetlenie świetnie sprawdza się w garderobie, ale nie każdy z nas ma takie pomieszczenie. Dlatego też, warto zainstalować profile LED chociażby w szafie. Zainstalowanie takiego rodzaju oświetlenia będzie funkcjonalne oraz dekoracyjne. Pamiętajmy, że profile LED są niesamowicie praktycznym rozwiązaniem. Tutaj musimy pamiętać o tym, żeby dobrać odpowiednią barwę i intensywność światła, dzięki temu unikniemy przekłamania kolorów. Ten rodzaj oświetlenia możemy zarówno zainstalować w środku naszej szafy, jak i na zewnątrz. Większość osób decyduje się na zainstalowanie takiego oświetlenia wewnątrz, ponieważ jest to praktyczniejsze i bardziej dekoracyjna opcja.

  • Łazienka

Kolejnym miejscem, w którym powinniśmy zainstalować profile LED, jest łazienka, w łazience zazwyczaj profile są instalowane wokół lustra, wzdłuż sufitu, podłogi, a nawet w płytkach.

Możemy także zainstalować samą taśmę LED, jednak jest to wysoce niebezpieczne rozwiązanie, profile LED mają za zadanie uchronić taśmę przed uszkodzeniami, wilgocią, czy też innymi zagrożeniami. Kupując profile LED, warto wybierać te, w które wbudowujemy taśmę LED, a nie już gotowe zestawy, ponieważ są one mniej odporne na uszkodzenia.

  • Kuchnia

Profile LED często montowane są także w blatach w kuchni, tak zamontowane profile robią niesamowity klimat oraz są bardzo przydatne. Jak wiadomo oświetlenie blatu roboczego w kuchni, jest bardzo ważną kwestią, przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo. Odpowiednio oświetlony blat zminimalizuje prawdopodobieństwo np. skaleczenia podczas krojenia.

  • Salon

Jak widzicie profile LED, możemy zamontować wszędzie, także w salonie (najczęściej montowane w celu dekoracyjnym w szafkach), sypialni (w celu stworzenia niepowtarzalnego klimatu), czy pokoju dziecka.

Klusdesign.pl jest producentem oświetlenia LED. W ofercie tego producenta znajdziesz profile LED, oprawy LED, oraz wszystkie niezbędne akcesoria do montażu, a także ciekawe inspiracje dotyczące zastosowania tego typu oświetlenia. Kupując produkty u producenta, mamy pewność, że kupujemy sprzęt po niższej cenie, poza tym możemy zobaczyć produkcje oświetlenia i dowiedzieć się wszystkich niezbędnych informacji o produkcie . Jest to ważne szczególnie, wtedy kiedy jesteśmy architektem i mamy zaplanować oświetlenie dużego biura, czy też publicznego budynku.

Kategorie:
Słowa kluczowe: domy szkieletowe, płyta cementowa, cement, dom prefabrykowany
artykuł wyświetlono: 1336 razy